Apie Mus

Džiaugiamės, kad užsukote į In Ultimo

In Ultimo, tai komanda, kur janatviškas entuziazmas filtruojamas patirties šukomis. Kodėl?  Todėl, kad tai yra ideali žinių, patirties ir #creative idėjų sintezė . 

#patirtis

Komandoje turime narių su ilgamete patirtimi, reikiamais Google Adwords bei Facebook Blue print sertifikatais

#entuziazmas

Jaunieji kolegos –  tai raktas į bet kurio verslo sėkmę. Tai ne vien entuziazmas, bet ir Jūsų kliento veidrodis

#atsakomybė

Esame komanda, kuri niekada neprižadės to ko negali, o kas pažadėta tas bus padaryta.

#MūsųIstorija

Šiais laikais žmonės mėgsta istorijas. Ypač rašyti. Tikriausiai turėtume neatsilikti ir mes. Jei kalbėtume vadovėliniais SEO ir skaitmeninio marketingo principais, taisyklėmis bei nusistovėjusiomis dogmomis, šioje vietoje turėtų būti tekstas apie tai, kokie mes šaunūs ir kone vieninteliai tokie pasaulyje, kurie išgelbės Jūsų verslą nuo visų bėdų. Taip pat turėtume nepamiršti keleto raktinių žodžių bei nuorodų. Argi ne taip? Juk taip visi rašo apie save, norėdami patikti klientams ir paieškos sistemoms. Bet mes neturime klientų. Kaip suprast? Pirmą kartą skaitote organizacijos svetainę, kuri atviru tekstu sako, kad jie neturi klientų? Viskas labai paprasta, mes turime partnerius, su kuriais bendradarbiaujame ir dirbame taip, tarsi būtume vienas kito dalis, nes mūsų tikslas vienas – pigiausiais būdais pasiekti tuos, kuriems reikia reklamuojamos prekės ar paslaugos.

Mūsų 4D

01

Draugiškas kolektyvas

Turime draugišką ir visuomet kupiną idėjų kolektyvą, kuo labai džiaugiamės. Manome, kad atmosfera darbe yra labai svarbi ir neišvengiamai atsispindi visos kompanijos darbo rezultatuose.

02

Darni komanda

Vienas marketinge ne karys. Faktas kaip blynas. Todėl norint pasiekti gerų rezultatų reklamoje, prie projekto dirba komanda, kuri dera tarpusavyje tarsi šveicariškas laikrodis.  

03

Dėmesys partneriams

Kaip jau minėta, dirbame bendradarbiavimo principu, tai yra tampame tarsi partnerių dalimi, kur kartu siekiame vieno tikslo. Todėl ypatingą dėmesį skiriame į poreikius, galimybes ir susipažinimą su preke/paslauga.

04

Darbas darbe

Vienas labai geras žmogus savo postulate pasakė – gerų rezultatų gali pasiekti tik pailsėjęs darbuotojas. Tokios idėjos ir stengiamės laikytis – darbas darbe, o po darbo – asmeninis gyvenimas.

Kodėl bendradarbiauti su mumis?

Žiūrėti punktą #patirtis

Žiūrėti punktą #entuziazmas

Žiūrėti punktą #atsakomybė

Skaityti #MūsųIstorija

Apie 4D vienu pelės pasukimu (arba dviem piršto brūkštelėjimas telefone) aukščiau.

Susisiekite